Doktorka Kateřina se vrací na obrazovku

MUDr. Kateřina Cajthamlová se vrací na obrazovku TV Prima v další řadě seriálu Jste to, co jíte. Známá reality show zaměřená hubnutí a správný životní styl tak vlastně střídá jen desetidílný seriál Mladší o pár let se Sabinou Laurinovou.

MUDr. Kateřina CajthamlováNesmlouvavá internistka bude opět uvádět na pravou míru stravovací návyky obloustlých účastníků.

Při vší úctě k Sabině Laurinové, pořad Jste to, co jíte mi bližší než Mladší o pár let, i když se Klinika GHC Praha snažila ukázat možnosti plastické chirurgie v nejlepším světle. Mám prostě dojem, že chyby v racionální výživě je problém, který se týká takřka celé populace.

Doktorka Kateřina Cajthamlová je naší nejznámější odbornicí na zdravou výživu a patrně v popularitě předběhla MUDr. Rajko Dolečka, který byl znám především starší generaci. Kromě předchozí řady reality show Jste to, co jíte, jste ji mohli vidět i v seriálu Souboj v těžké váze a svůj pořad má i v rádiu.

[ad name=“ad-bigbox-intext“]

Přidej komentář

Powered by WordPress | iFreeCellPhones.com has free cell phones for sale. | Thanks to PalmPreBlog.com, Video Game Music and Fat burning Furnace