Steva Jobse bude asi hrát Leonardo di Caprio

Skutečný IT příběh se dostane na plátna kin. Chystá se totiž natáčení životopisného filmu o Stevu Jobsovi podle stejnojmenné knihy od Waltera Isaacsona, která je současně jeho oficiálním životopisem. Ohledně filmu totiž vládnou spíše spekulace. Mezi tu hlavní patří to, kdo se ujme hlavní role charismatického šéfa Applu.

Podle zpravodaje Hollywood Reporter to prý bude Leonardo DiCaprio, kterého by v roli nejraději viděl právě Danny Boyle, který se má ujmout režie.

Nejedná se ale o první film o zakladateli Applu. V předchozím životopisném filmu Jobs si počítačového génia zahrál Ashton Kutcher, který je shodou okolností investorem a poradcem technologických společností.

O Jobsově velké popularitě svědčí nejen zájem filmařů, ale i prodeje
knižního bestselleru nesoucí jeho jméno, který vyšel jen měsíc po jeho smrti a rázem se stal jedním z nejprodávanějších titulů po celém světě. Biografii, která nabízí stovky pohledů na tuto kontroverzní osobnost i výpovědi samotného Jobse, si technologický génius objednal u slavného životopisce Waltera Isaacsona v roce 2004. Pracovat na ni začali ale až o pět let později – až na naléhání Jobsovy manželka Laury. Steve Jobs zemřel 5.října 2011 ve věku 56 let. Česká premiéra filmu Jobs byde 15. srpna 2013.

Foto: By Siebbi (Leonardo DiCaprio)
[CC-BY-3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by/3.0)], via Wikimedia Commons

Přidej komentář

Powered by WordPress | iFreeCellPhones.com has free cell phones for sale. | Thanks to PalmPreBlog.com, Video Game Music and Fat burning Furnace