Žhavé novinky ze světa online hazardu

Asi nikoho už nepřekvapí, že online hraní her je v posledních několika měsících stále populárnější. S omezeními, které nejen nám tady v České republice, ale i hráčům po celém světě, přináší pandemie covidu-19, se musí vypořádávat i kamenná kasina. A tak spousta hráčů volí jednodušší a pohodlnější cestu. Zkrátka si pustí počítač a dají se do hraní online.

A tak svět online kasin zažívá velmi příjemné časy. Během roku 2020 vzniklo po světě mnoho nových online kasin. O jejich důvěryhodnosti se ale dá často velmi pochybovat. Doporučujeme sledovat recenze hráčů před vámi a podívat se, kde získala nová kasina herní licenci. Výrobci online herních automatů se předhánějí v inovacích a vylepšeních. Hrají si s grafikou, efekty, ale třeba i hudbou. Můžete vyzkoušet tyto online výherní automaty, kde můžete slyšet TOP hity!

Online herní automaty, které vznikly v září 2020

Každý měsíc přicházejí výrobci s novými herními automaty. A jen za září jsme jich zaregistrovali víc než 20. Novinky přinesli tvůrci z NetEntu, Pragmatic Play, Play´n Go, Microgaming, ale i méně známé brandy. A nás nejvíc zaujaly tyto:

  • Disco Danny od společnosti NetEnt

Toužíte zažít disco horečku sobotní noci? Milujete klasické výherní automaty s třemi válci? Pak vás Disco Danny rozhodně zaujme stejně jako mě. Výhernost automatu uvádí výrobce NetEnt 96,04 %. Automat nepostrádá bonusovou hru, kde můžete získat volná zatočení nebo odemknout 10 násobek výhry. Maximální výhra může dosáhnout až 4 500 násobku vkladu. Na tu jsem bohužel nedosáhl, ale třeba se poštěstí vám.

  • Golden Ticket 2 od společnosti Play´n Go

Tenhle remake oblíbeného herního automatu Golden Ticket nemůžu nechat bez povšimnutí. Dvojka přináší modernější grafiku, vychytanější prostředí a lepší efekty. Mě se líbila především hudba a zvukové efekty. Výhernost automatu je 94,5 %.

  • Curse of the Werevolf Megaways od společnosti Pragmatic Play

Mystické prostředí a více než 46 tisíc cest, jak ve hře Curse of the Werevolf Megaways vyhrát chce zažít na vlastní kůži. Uchvátila mě perfektní grafika, která krásně navozuje ponurou atmosféru vesnice, kde záhadně mizí lidé. A když k tomu přidáte Megaways engine, který náhodně mění konfiguraci válců, je tady pecka roku 2020 s výherností 96,5 %.

  • Spartacus Megaways od společnosti Scientific Gaming

Her s gladiátory je na trhu hodně. Nicméně mě zaujal Spartakus ve verzi Megaways. Je to perfektní hra, která má základní nastavení a tak se u ní hodně dobře relaxuje. Líbilo se mi herní prostředí a grafika. Je to super automat s nekomplikovanými pravidly a výhernosti 96,32 %.